Triad Magnetics WDU12-300
Power Supply, Ac-dc, 12V, 0.3A, 120V in, Enclosed, Wall Plug, Linear, WDU12 Series
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Triad Magnetics WDU12-300 herunter.
Farnell
Datasheet2 SeitenVor 19 Jahren
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+12.73%
Verwandte Teile
Triad MagneticsWDU24-300
POWER SUPPLY, AC-DC,24V,0.3A,120V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, LINEAR, WDU24 SERIES
Triad MagneticsWDU18-300
POWER SUPPLY, AC-DC,18V,0.3A,120V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, LINEAR, WDU18 SERIES
Beschreibungen
Beschreibungen von Triad Magnetics WDU12-300, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 0.3A 10W
Ac-Dc Converter, External Plug In, 1 O/P, 6.5W, 12V; Power Supply Applications:-; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:6.5W; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:300Ma; Output Voltage - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Triad Magnetics WDU12-300
AD-DC CONV, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 6.5; AD-DC CONV, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 6.5W, 12V; Power Supply Output Type:Fixed; Input Voltage VAC:120V; No. of Outputs:1; Output Voltage Nom.:12V; Output Current Max:300mA; Output Power Max:6.5W; Output Connector:2.1mm x 5.5mm x 11mm