TE Connectivity RN112-0.5-02-15M
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 0.5A 0.7Ohm DCR Thru-Hole
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity RN112-0.5-02-15M herunter.
IHS
Datasheet9 SeitenVor 0 Jahren
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+34.88%
Lieferkette
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Verwandte Teile
PanasonicEXC-24CB221U
Common Mode Chokes Dual 220Ohm 100MHz 0.1A 0.7Ohm DCR SMD T/R
Common Mode Chokes and Filters; TDK; ACT1210-510-2P-TL00; 2.5 mm; 700 mOhm; 3.2 mm; 2.5 mm
TE ConnectivityRN212-0.5-02-15M
Common Mode Chokes / Filters 0.5A 15mH 700mOhm Vertical Choke
General Purpose Inductor, 3900uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
PanasonicELF-18D417
CMC 18MH 700MA 2LN TH
PanasonicEXC-24CN601X
EXC Series 600 mOhm 100 MHz 200 mA 900 mOhm DCR Common Mode Noise Filter
Beschreibungen
CHOKE/FILTER COMMON MODE 0.5A 15MH 700MOHM HORIZONTAL RN SERIES
Filter, Common Mode, 15Mh, 0.5A, Rad; Dc Current Rating:500Ma; Product Range:Rn Series; Inductance:15Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN112-0.5-02-15M
RN112-0.5-02-15M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): .5 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC .5 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN112-0.5-02-15M | Internal Number: 815788-SF | TE Connectivity | Schaffner