TE Connectivity RLP73N1ER43FTDF
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 0.43ohm, 1% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity RLP73N1ER43FTDF herunter.
Electro Sonic
Datasheet8 SeitenVor 7 Jahren
Introduction Date2012-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Verwandte Teile
PanasonicERJ-2BQFR43X
Res Thick Film 0402 0.43 Ohm 1% 0.167W 0ppm/C to 250ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityRLP73N1ER43FTDF
PanasonicERJ-2BQFR47X
Res Thick Film 0402 0.47 Ohm 1% 1/6W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-2BQFR39X
ERJ Series 0402 0.39 Ohm 0.166 W ±1 % ±250 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
TE Connectivity / AMP2-2176049-4
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 0.47ohm, 1% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 0402
TE Connectivity / AMP2-2176049-2
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 0.39ohm, 1% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity RLP73N1ER43FTDF, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
430m¦¸ ¡À1% 125mW ¡À300ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*430¦Ìm
Rlp73N 1E R43 1% 1K Rl/ Rel |Cgs Te Connectivity RLP73N1ER43FTDF
2-2176049-3, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
RLP73N 1E R43 1% 1K RL Resistance Value: .43 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: Low Ohmic Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 0402 0.43 Ω Thick Film Low Ohmic Resistor 1 % | Thick Film Resistor: Current Sense | Part Number: RLP73N1ER43FTDF | Internal Number: 2-2176049-3 | TE Connectivity | CGS