TE Connectivity KUHP-5A51-120
General Purpose Power Relay 30A 120VAC SPDT - 8-1393114-4
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity KUHP-5A51-120 herunter.
IHS
Datasheet5 SeitenVor 1 Jahre
element14 APAC
TE Connectivity
Electro Sonic
Master Electronics
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.50
Introduction Date2003-06-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 week ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 1 week ago)
Verwandte Teile
TE ConnectivityKUHP-5AT1-120
Electromechanical Relay 120VAC 1.7KOhm 30A SPDT (( 60.5mm 35.38mm 62.51mm)) Flange Power Relay
TE Connectivity8-1393114-3
Kuhp-5A17-120=Ku/Te Connectivity/Amp Brand |Amp Te Connectivity 8-1393114-3
TE Connectivity3-1393209-3
Power Relay 48VDC 30A SPDT (( 32.26mm 27.43mm 20.4mm)) Through Hole