TE Connectivity CRGH0603F39R
Res High Power Thick Film 0603 39 Ohm 1% 1/5W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity CRGH0603F39R herunter.
Farnell
Datasheet4 SeitenVor 1 Jahre
Master Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
Newark
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Introduction Date2016-08-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 week ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 1 week ago)
Verwandte Teile
Yageo GroupRC0603FR-0739RL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 39Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0603 39 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupAC0603FR-0739RL
Res Thick Film 0603 39 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0603FR-1339RL
Res Thick Film 0603 39 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ3EKF39R0V
Res Thick Film 0603 39 Ohm 1% 0.1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
100mW Thick Film Resistors 100V ±1% ±100ppm/℃ 39Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity CRGH0603F39R, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.2W, 39ohm, 50V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Surface Mount Thick Film Resistor, Crg Series, 39 Ohm, 200 Mw, - 1%, 50 V, 0603 [1608 Metric] Rohs Compliant: Yes |Te Connectivity CRGH0603F39R
Thick Film Resistors - SMD CRGH0603 1% 39R 0.2W
RES, 39R, 1%, 0.2W, 0603, THICK FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 39ohm; Product Range: CRG Series; Voltage Rating: 50V; Resistor Element M; Available until stocks are exhausted Alternative available
Special Order: CRGH0603 1% 39R 0.2W Resistance Value: 39 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: Chip Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 39 Ω Thick Film Chip Resistor 1 % | Part Number: CRGH0603F39R | Internal Number: 9-1879507-2 | TE Connectivity | NEOHM