TE Connectivity CPF0603F4R99C1
Res Thin Film 0603 4.99 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±50ppm/C Pad SMD T/R Medical
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity CPF0603F4R99C1 herunter.
TME
Datasheet9 SeitenVor 4 Jahren
Electro Sonic
Master Electronics
JRH Electronics
3-Monats-Trend:
-7.30%
Introduction Date2011-07-28
Verwandte Teile
Yageo GroupRT0603FRE074R99L
Res Thin Film 0603 4.99 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityCPF0603F4R99C1
Yageo GroupRT0603FRE074R75L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 4.75ohm, 75V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRT0603FRE075R1L
Res Thin Film 0603 5.1 Ohm 1% 1/10W 50ppm/C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 0603 4.99 Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity CPF0603F4R99C1, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 4.99ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
CPF Series 0603 4.99 Ohm 0.063 W ±1 % ±50 ppm/°C SMT Thin Film Chip Resistor
Thin Film Resistor CPF 0603 4R99 1%
RES, 4R99, 1%, 0.063W, 0603, THIN FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 4.99ohm; Product Range: CPF Series; Voltage Rating: 50V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 63mW; Resistance Toleran
Res, 4K99, 1%, 0.063W, 0603, Thin Film; Resistance:4.99Ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:62.5Mw; Resistor Case/Package:0603 [1608 Metric]; Resistor Technology:Thin Film; Resistor Type:Precision Low Tcr Rohs Compliant: Yes |Neohm Te Connectivity CPF0603F4R99C1
CPF 0603 4R99 1% 50PPM 1K RL Resistance Value: 4.99 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 4.99 Ω Thin Film Precision Resistor 1 % | Part Number: CPF0603F4R99C1 | Internal Number: 3-1879334-9 | TE Connectivity | NEOHM