TE Connectivity ANT-916-JJB-RA
916MHz JJB Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, Right Angle
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity ANT-916-JJB-RA herunter.
Datasheet10 SeitenVor 2 Jahren
Datasheet19 SeitenVor 2 Jahren
Datasheet7 SeitenVor 2 Jahren
Technical Drawing1 SeiteVor 3 Jahren
JRH Electronics
Sager Electronics
Component Distributors Inc.
Factory Futures
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+56.70%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Verwandte Teile
TE ConnectivityANT-868-JJB-RA
Rf Antenna, 855 To 880Mhz, -1Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-868-JJB-RA
TE ConnectivityANT-868-JJB-ST
Rf Antenna, 855 To 880Mhz, 8.9Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-868-JJB-ST
Yageo GroupW3127
Helical Antenna, Single Band, 433 MHz to 435 MHz, Through Hole
Yageo GroupW3126
Rf Antenna, Helical, 315Mhz, -5Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W3126
TE ConnectivityANT-916-HETH
916MHz HE Series Embedded Helical 1/4 Wave Monopole Antenna, Through-Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity ANT-916-JJB-RA, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
JJB Series 916 MHz 7 mm Omni Directional Through Hole Feedline Antenna
Antenna Mini R-Angle 916MHz THM
Antenna with Center Freq. 916MHz
RF ANTENNA, 901 TO 931MHZ, -0.5DBI;
ANTENNA MINI 7MM 916MHZ RT ANGLE
ANT-916-JJB-RA, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
2 916MHz 30MHz 14.5mm*7mm*14.5mm
Rf Antenna, 901 To 931Mhz, -0.5Dbi; Antenna Type:Lorawan/Sigfox/Weightless-P/Wifi; Frequency Min:901Mhz; Frequency Max:931Mhz; Antenna Mounting:Through Hole; Gain:-0.5Dbi; Vswr:2; Input Power:-; Input Impedance:50Ohm Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-916-JJB-RA
Antenna Mini R-Angle 916MHz THM Antenna Type: Dome/Puck Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN LoRaWAN Communication Protocol: LPWAN LoRaWAN Wi-Fi Mounting Location: Internal/Embedded Dome/Puck Single Band LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-916-JJB-RA | Internal Number: ANT-916-JJB-RA | TE Connectivity |