TE Connectivity ANT-868-JJB-RA
Rf Antenna, 855 To 880Mhz, -1Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-868-JJB-RA
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity ANT-868-JJB-RA herunter.
Datasheet10 SeitenVor 2 Jahren
Datasheet19 SeitenVor 2 Jahren
Datasheet7 SeitenVor 2 Jahren
Technical Drawing1 SeiteVor 3 Jahren
IHS
Sager Electronics
Master Electronics
TME
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+63.41%
Lieferkette
Introduction Date2011-07-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Verwandte Teile
TE ConnectivityANT-916-JJB-HT-T
916MHz JJB-HT Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, High Temperature Plastic, Tape and Reel
TE ConnectivityANT-916-JJB-RA
916MHz JJB Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, Right Angle
TE ConnectivityANT-916-JJB-ST
916MHz JJB Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, Straight
Yageo GroupW3127
Helical Antenna, Single Band, 433 MHz to 435 MHz, Through Hole
Yageo GroupW3126
Rf Antenna, Helical, 315Mhz, -5Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W3126
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity ANT-868-JJB-RA, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
External Antenna, Dome, Puck, Single Band, 855MHz to 880MHz, Linear, Through Hole Right Angle
868MHz JJB Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, Right Angle
Antenna Mini R-Angle 868MHz THM Antenna Type: Dome/Puck Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN LoRaWAN Communication Protocol: LPWAN Wi-Fi LoRaWAN Mounting Location: Internal/Embedded Dome/Puck Single Band LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-868-JJB-RA | Internal Number: ANT-868-JJB-RA | TE Connectivity |