TDK VLF504015MT-3R3M-CA
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2016
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK VLF504015MT-3R3M-CA herunter.
Introduction Date2013-11-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2021-03-29
LTD Date2021-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
TAIYO YUDENMDWK4040T3R3MM
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Metal 3A 0.075Ohm DCR 1515 T/R
Ind Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 2.65A T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 2.6A 0.0308Ohm DCR 2525 T/R
TAIYO YUDENMDPK5050T3R3MM
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Metal 2.9A 0.086Ohm DCR T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 1.77A 0.078Ohm DCR 1515 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK VLF504015MT-3R3M-CA, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Inductors for Power Circuits, Wound Ferrite, Automotive
FIXED IND 3.3UH 2.51A 63MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=3.3μH, L x W x T :
VLF-M-CA Nonstandard 0.197Lx0.157W 5.00mmx4.00mm 3.3muH
卤20% SMD,5x4mm Power Inductors ROHS