TAIYO YUDEN MDPK5050T3R3MM
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Metal 2.9A 0.086Ohm DCR T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TAIYO YUDEN MDPK5050T3R3MM herunter.
IHS
Datasheet12 SeitenVor 5 Jahren
Taiyo Yuden SCT
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
TAIYO YUDENMDWK4040T3R3MM
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Metal 3A 0.075Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 2.1A 0.0624Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Metal Alloy 1.7A 0.14Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Metal 1.4A 0.195Ohm DCR 1008 T/R
TAIYO YUDENMDMK4040T3R3MM
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Metal 2.2A 0.13Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 10Q-Factor Carbonyl Powder 3.2A 0.09Ohm DCR 2020 Automotive T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TAIYO YUDEN MDPK5050T3R3MM, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Metal-Core, SMD, 1919
Metal Core SMD Power Inductors (MCOIL™, MD series), 2.9A, 3.3 uH, ± 20 %, MDPK5050, RoHS
Taiyo Yuden SCT
FIXED IND 3.3UH 2.9A 86 MOHM SMD
Inductor, smd High Current, metal Core,3.3Uh,20% Rohs Compliant: Yes |Taiyo Yuden MDPK5050T3R3MM
MD Series 5 x 5 mm 3.3 uH ±20% 86 mOhm SMT Metal Core Power Inductor