TDK VLF504010MT-150M
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 980mA 400mOhm DCR T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK VLF504010MT-150M herunter.
TDK
Datasheet9 SeitenVor 6 Jahren
IHS
Newark
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-07-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2021-03-31
LTD Date2021-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
Ind Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 1.05A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 1.08A 320mOhm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 990mA T/R
TAIYO YUDENLK1608150M-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 15uH 20% 1MHz 20Q-Factor Ferrite 0.001A 1.5Ohm DCR 0603 T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 800mA 1212
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 730mA 432mOhm DCR 1212 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK VLF504010MT-150M, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
FIXED IND 15UH 980MA 400 MOHM / Inductors for Power Circuits Wound Ferrite
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2016
INDUCTOR, 15UH, 0.98A, 20%, SHIELDED; Inductance: 15µH; RMS Current (Irms): 980mA; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 830mA; Product Range: VLF-M Series; Power Inductor Case: 5mm x 4mm x 1mm; DC Resist