TDK VLS4012ET-150M-CA
Ind Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 1.05A T/R
NRND
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK VLS4012ET-150M-CA herunter.
TDK
Datasheet9 SeitenVor 8 Jahren
IHS
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-99.77%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 800mA 1212
Ind Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 750mA T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 770mA 450mOhm DCR 1008 T/R
Ind Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 770mA T/R
TAIYO YUDENLK1608150M-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 15uH 20% 1MHz 20Q-Factor Ferrite 0.001A 1.5Ohm DCR 0603 T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 1.2A 0.198Ohm DCR 2020 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK VLS4012ET-150M-CA, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1616
4Mm X 4Mm, -40 To +105 Degc, 0.7A, 15 H, 372M/Tape And Reel |Tdk VLS4012ET-150M-CA
FIXED IND 15UH 1.05A 372MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=15μH, L x W x T :
VLS-E-CA Nonstandard 0.157Lx0.157W 4.00mmx4.00mm 15muH
1.05A 15uH 卤20% 700mA SMD,4x4mm Power Inductors ROHS