TDK SLF12575T-221M1R3-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 1.3A 310mOhm DCR Blister T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK SLF12575T-221M1R3-PF herunter.
TDK
Datasheet5 SeitenVor 6 Jahren
IHS
Arrow Electronics
Future Electronics
_legacy Avnet
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+3.36%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
Introduction Date2004-09-20
Verwandte Teile
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 1.2A 324mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 1.2A 328mOhm DCR Blister T/R
Wurth Elektronik744771220
WE-PD SMT SHIELDED POWER INDUCTOR General Purpose Inductor, 220uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 1.2A 327.6mOhm DCR Automotive T/R
TAIYO YUDENNS12575T221MN
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz 1.35A 0.294Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS12555T221MN
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz 1.18A 0.324Ohm DCR T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK SLF12575T-221M1R3-PF, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 220uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
12.5Mm X 12.5Mm X 7.5Mm, -40 To +105 Degc, 1.3A, 220 H, 310M/Tape And Reel Rohs Compliant: Yes |Tdk SLF12575T-221M1R3-PF
INDUCTOR, 220UH, SHIELDED, 1.3A; Inductance: 220µH; RMS Current (Irms): 1.3A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 1.3A; Product Range: SLF Series; Power Inductor Case: 12.5mm x 12.5mm x 7.5mm; DC Resist