TDK NLV32T-082J-EFD
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 82nH 5% 100MHz 27Q-Factor Ferrite 450mA 400mOhm DCR 1210 Automotive T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK NLV32T-082J-EFD herunter.
3-Monats-Trend:
+0.00%
Alternative Teile
Dieser Teil
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
22,613
Authorized Distributors
4
Inductance
82 nH
82 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
450 mA
450 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
400 mΩ
400 mΩ
Q Factor
27
Test Frequency
100 MHz
100 MHz
Verwandte Teile
General Purpose Inductor, 0.082uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Chip Wirewound 82nH 5% 100MHz 40Q-Factor Air 320mA 420mOhm DCR 0805 Embossed T/R
General Purpose Inductor, 0.075uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Wirewound 0.082uH 5% 150MHz 60Q-Factor Ferrite 0.4A 0.42Ohm DCR 0805 T/R
Inductor RF Wirewound 0.082uH 5% 150MHz 34Q-Factor Alumina 0.4A 0.54Ohm DCR 0603 T/R
Wirewound Inductor, 82 nH, 0.42 ohm, 1.4 GHz, 400 mA, 0805 [2012 Metric], AISC-0805 Series
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK NLV32T-082J-EFD, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 0.082uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
100MHz 900MHz 450mA 27@100MHz 82nH 400m¦¸ ¡À5% 1210 3.2mm*2.5mm*2.4mm
INDUCTOR, 0.082UH, 0.45A, 1210, AEC-Q200
NLV-EFD 1210 (3225Metric) 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 82nH
SMD / SMT Inductors (Coils), L=0.082μH, L x W x T :
FIXED IND 82NH 450MA 400MOHM SMD
3.2Mm X 2.5Mm X 2.2Mm, -40 To +105 Degc, 450Ma, 0.082 H, 400M/Tape And Reel |Tdk NLV32T-082J-EFD
450mA 82nH 卤5% 1210 Power Inductors ROHS