TDK NLV25T-330J-PF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 33uH 5% 2.52MHz 25Q-Factor Ferrite 110mA 7.1Ohm DCR 1008 T/R
NRND
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK NLV25T-330J-PF herunter.
IHS
Datasheet9 SeitenVor 8 Jahren
TDK
Newark
element14 APAC
JRH Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-46.90%
Alternative Teile
Dieser Teil
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
74,230
Authorized Distributors
6
Inductance
33 µH
33 µH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
110 mA
110 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
7.1 Ω
7.1 Ω
Q Factor
25
Test Frequency
2.52 MHz
2.52 MHz
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2003-08-26
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
Inductor RF Molded Bobbin Core 33uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 0.07A 5.6Ohm DCR 1210 T/R
TAIYO YUDENLBM2016T330J
Inductor RF Wirewound 33uH 5% 2.52MHz 25Q-Factor Ferrite 0.125A 4.68Ohm DCR 0806 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 33uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 70mA 5.6Ohm DCR 1210 T/R
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 33uH 5% 2.52MHz 30 Q-Factor Ferrite 70mA T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 33uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 70mA 5.6Ohm DCR 1210 Automotive T/R
General Purpose Inductor, 33uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK NLV25T-330J-PF, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
POWER LINE IND, 33UH,110MA,5%,20MHz; Product Range:TDK - NLV25 Series; Inductanc
NLV Series 1008 33 uH ±5 % 110 mA 7.1 Ohm SMT Molded Wirewound Inductor
General Purpose Inductor, 33uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
INDUCTOR, SIGNAL LINE, 33UH, 1005; Inductance: 33µH; Inductance Tolerance: ± 5%; DC Resistance Max: 7.1ohm; DC Current Rating: 110mA; Q Factor: 25; Self Resonant Frequency: 20MHz; Q Test Frequency: 2.52MHz; Inductor Case Style: