TDK B82791H2351N001
Power Line Chokes, L=22mH Rated current=0.35A, LxWxT: 15.3mmx7.4mmx17.6mm
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK B82791H2351N001 herunter.
Burklin Elektronik
Datasheet7 SeitenVor 27 Jahren
TME
Newark
EPCOS
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-03-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
Box 2 ENEC UR VDE Ferrite Common Mode Choke 300mA 1.5Ohm 10kHz 13.0048mm
General Purpose Inductor, 22000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
Power Line Chokes, L=22mH Rated current=1A, LxWxT:24mmx16.5mmx23.5mm
TE ConnectivityEV28-1.5-02-20M
Common Mode Chokes Dual 20000uH 10kHz 1.5A 0.282Ohm DCR Thru-Hole