TDK B82791G2351N001
Power Line Chokes, L=22mH Rated current=0.35A, LxWxT: 17.5mmx17.5mmx8mm
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK B82791G2351N001 herunter.
IHS
Datasheet7 SeitenVor 27 Jahren
TDK
Newark
element14 APAC
Farnell
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-03-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
Power Line Chokes, L=22mH Rated current=0.35A, LxWxT:15.3mmx7.4mmx17.6mm
Box 2 ENEC UR VDE Ferrite Common Mode Choke 300mA 1.5Ohm 10kHz 13.0048mm
Power Line Chokes, L=22mH Rated current=1A, LxWxT:24mmx16.5mmx23.5mm
General Purpose Inductor, 22000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
TE ConnectivityEV28-1.5-02-20M
Common Mode Chokes Dual 20000uH 10kHz 1.5A 0.282Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityEV35-2.0-02-20M
Ev35 Common Mode Choke 250Vac, 2A, 20Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV35-2.0-02-20M
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK B82791G2351N001, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
CHOKE, COMMON MODE, 22MH, 0.35A
RING CORE CHOKE 2X22mH 0.35A / TAPE & REEL
22mH@10kHz 1.9惟 2 Common Mode Filters ROHS
80V 42V 350mA 2 22mH@ 10kHz 1.9¦¸(Typ) , 17.5mm*17.5mm*8mm
Bulk Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1MILLI AMPERE Common Mode Choke 350mA 1.9Ohm 10kHz 17.5mm
CHOKE, COMMON MODE, 22MH, 0.35A; Inductance: 22mH; Rated Current: 350mA; Product Range: B82791G Series; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018); Core Material: Ferrite; DC Current Max: 350mA; DC Current Rating: 350mA; DC Resistance Max: 1.9