TDK B82734R2262B030
General Purpose Inductor, 0.01uH, 50%, 1 Element, Ferrite-Core
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK B82734R2262B030 herunter.
TME
Datasheet7 SeitenVor 9 Jahren
Newark
EPCOS
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-03-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 1A 0.48Ohm DCR Thru-Hole Automotive Tray
CMC 10MH 1A 2LN TH / 10 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1A DCR 480mOhm (Typ)
TE ConnectivityEV24-1.0-02-10M
Ev24 Common Mode Choke 250Vac, 1A, 10Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV24-1.0-02-10M
Box FLAT 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 1.1A 400mOhm 10kHz 21mm
TE ConnectivityRN222-1.5-02
Common Mode Chokes Dual 10mH 10kHz 1.5A 220mOhm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN114-1.2-02
Common Mode Chokes Dual 10mH 10kHz 1.2A 200mOhm DCR Thru-Hole
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK B82734R2262B030, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Tray FLAT 4 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 2.6A 130mOhm 10kHz 32.5mm
Power Line Chokes, L=10mH Rated current=2.6A, LxWxT:32.5mmx21mmx31mm
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 2.6A 0.13Ohm DCR Thru-Hole Box
250V 2.6A 2 10mH@ 10 kHz 130m¦¸(Typ) , 32.5mm*21mm*31mm
10mH@10kHz 130m惟 2 Plugin Common Mode Filters ROHS
TDK B82734R2262B030 SMD Choke 10 mH 2.6 A 1 piece
B82734R 10000uH 2600mA -30/50%
Choke, Common Mode, 10 mH, 2.6 A
Choke, Common Mode, 2X10Mh, 2.6A; Inductance:10Mh; Rated Current:2.6A; Product Range:Epson - B82734R Series; Svhc:No Svhc (27-Jun-2018); Climatic Category:40/125/56; Core Material:Ferrite; Dc Current Max:2.6A; Dc Current Rating:2.6A;rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B82734R2262B030