TDK B82721K2122N020
Epcos 6800 uH +/-30% Ferrite Power Inductor; 1.2A Idc; 280mOhms Rdc B82721A
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK B82721K2122N020 herunter.
Burklin Elektronik
Datasheet9 SeitenVor 9 Jahren
IHS
Newark
Future Electronics
EPCOS
Lieferkette
Country of OriginIndia, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1997-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
6.8 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.3A DCR 280mOhm (Typ)
Common Mode Chokes Dual 6.8mH 10kHz 1.2A 0.28Ohm DCR Thru-Hole Automotive Box
TE ConnectivityRN212-1.2-02
Common Mode Chokes Dual 6.8mH 10kHz 1.2A 245mOhm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes Dual 6.8mH 10kHz 1.3A 0.23Ohm DCR Thru-Hole Automotive Box
TE ConnectivityRN112-1.2-02
Common Mode Chokes Dual 6.8mH 10kHz 1.5A 130mOhm DCR Thru-Hole
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK B82721K2122N020, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 6800uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
Choke, Common Mode, 2X6.8Mh, 1.2A; Inductance:6.8Mh; Rated Current:1.2A; Product Range:B82721K Series; Svhc:No Svhc (27-Jun-2018) Rohs Compliant: Yes |Epcos B82721K2122N020