TDK B32529C1223K189
Cap Film 0.022uF 100V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK B32529C1223K189 herunter.
ODG (Origin Data Global)
Datasheet44 SeitenVor 5 Jahren
Future Electronics
_legacy Avnet
Ciiva
TME
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
Yageo GroupR82EC2220AA50J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022Uf, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC2220DQ50K
Film Capacitor, 0.022 uF, 63 V, 100 V, ± 10%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Yageo GroupR82EC2220AA50K
Cap Film 0.022uF 100VDC/63VAC PET 10% 7.2 X 2.5 X 6.5mm RDL 5mm Loose in Box
Cap Film 0.022uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECQ-V1223JM
Cap Film 0.022uF 100V PET 5% (7.5 X 3.2 X 7mm) Radial 5mm 105°C Bulk
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK B32529C1223K189, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.022uF, 100V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Metallized Polyester Film Capacitors 0.022uF, 100V, 10% Tape & Reel
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
FILM CAP MKT BOX 0.022µF 10% 100Vdc LS 5mm
Cap, 22000Pf, 100V, 10%, Pet; Capacitance:22000Pf; Voltage Rating:100V; Capacitor Dielectric Type:Pet (Polyester); Capacitance Tolerance:± 10%; Product Range:B32529 Series; Capacitor Case Style:-; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32529C1223K189