TDK B32529C1223J
Cap Film 0.022uF 100V PET 5% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive Bulk
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK B32529C1223J herunter.
IHS
Datasheet45 SeitenVor 12 Jahren
element14 APAC
Newark
element14
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-100%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Yageo GroupR82EC2220AA50J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022Uf, Through Hole Mount
PanasonicECQ-V1223JM
Cap Film 0.022uF 100V PET 5% (7.5 X 3.2 X 7mm) Radial 5mm 105°C Bulk
Yageo GroupR82EC2220DQ50J
Cap Film 0.022uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 105°C Ammo Pack
Yageo GroupR82EC2220Z350J
Film Capacitor, 0.022 uF, 63 V, 100 V, ± 5%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK B32529C1223J, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Capacitor, Polyester Film, 0.022 uF, 100 VDC/63 VAC, +/- 5, Radial Leaded, -55 C
Film Capacitor, Polyester, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
0.022 uF 5% 100 Volt Film Capacitor Metallized Polyester
0.022µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)
CAPACITOR POLY FILM 0.022UF, 100V, RAD; Capacitor Dielectric Type:Polyester; Capacitance:0.022µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:100V; Life Time @ Temperature:200000 hours @ 40°C; Capacitor Mounting:Through Hole
Dielectric Type:Metallized Pet Stacked; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.022Μf; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage(Ac):63V; Voltage(Dc):100V; Capacitor Mounting:Through Hole; Capacitor Terminals:Pc Pin Rohs Compliant: Yes |EPCOS B32529C1223J.
CAP, FILM, 22NF, 100V, BOX, FULL REEL; Capacitance:0.022µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Capacitor Dielectric Type:Polyester (PET); Voltage Rating:100V; Life Time @ Temperature:200000 hours @ 40°C; Capacitor Case Style:-; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Lead Spacing:5mm; Operating Temperature Min:-55°C; Operating Temperature Max:125°C; SVHC:No SVHC (19-Dec-2012); Operating Temperature Range:-55°C to +125°C