TDK B32522N6684J000
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK B32522N6684J000 herunter.
TDK
Datasheet44 SeitenVor 5 Jahren
Newark
Ciiva
TME
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
PanasonicECQE4684JF
Cap Film 0.68uF 400V PET 5% (26 X 7 X 16.5mm) Radial 22.5mm 105C Bulk
PanasonicECQ-E4684JFB
ECQ-E(F) FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 1.024Lx0.276W 26.00mmx7.00mm ±5% 0.68muF 400V
PanasonicECQ-E2684JF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 680uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82DC3680AA60J
Cap Film 0.68uF 63V PET 5%( 7.2 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82DC3680DQ60J
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK B32522N6684J000, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.68uF, 450V DC, 9mm(W) x 17.5mm(H) x 18mm(L)
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 680nF 450V
Cap, 0.68Μf, 450V, 5%, Pet; Capacitance:0.68Μf; Voltage Rating:450V; Capacitor Dielectric Type:Pet (Polyester); Capacitance Tolerance:± 5%; Product Range:B32522 Series; Capacitor Case Style:-; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Lead Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32522N6684J000