TDK B32522N6334J000
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK B32522N6334J000 herunter.
TDK
Datasheet44 SeitenVor 5 Jahren
Newark
Ciiva
TME
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
PanasonicECQ-E4334JF
Film Capacitor, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.33uF 400V PET 5% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupR60MI33305030J
Cap Film 0.33uF 400V PET 5% (18 X 7.5 X 13.5mm) Radial Wound 15mm 105C Automotive Bulk
PanasonicECQE2334JF
Radial FILM CAPACITOR ECQ-E(F) 250V 0.33muF ±5% 0.472Lx0.256W 12.00mmx6.50mm
PanasonicECQ-E2334JB
Cap Film 0.33uF 250V PET 5% (10.3 X 6.4 X 11.3mm) Radial 7.5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82DC3330AA60J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.33Uf, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK B32522N6334J000, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.33uF, 450V DC, 7mm(W) x 12.5mm(H) x 18mm(L)
General Purpose Film Capacitor, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin, 0.33 µF, ± 5%, 200 V
Cap, 0.33Μf, 450V, 5%, Pet; Capacitance:0.33Μf; Voltage Rating:450V; Capacitor Dielectric Type:Pet (Polyester); Capacitance Tolerance:± 5%; Product Range:B32522 Series; Capacitor Case Style:-; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Lead Rohs Compliant: Yes |Epcos B32522N6334J000