SSI Technologies MG-300-A-MD-R
Sensor Digital Gauge 300 PSI Lcd
Preis und Lagerbestand
Verwandte Teile
Honeywell19C300PG4K
SENSOR, PRESSURE, 0-300 PSIG, GAUGE, 0-100 OUTPUT, 1/8 IN 27NPT-SS PORT DESC.
Honeywell19C300PA4K
ABSOLUTE PEIZORESISTIVE PRESSURE SENSOR 0-300Psi 0-100mV CYLINDRICAL THROUGH HOLE MOUNT
HoneywellMLH300PSB01A
Industrial Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0psi to 300psi Sealed Gage Medical 3-Pin