Samtec ZF1-30-01-TM-WT
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Zero Insertion Force Flat Flexible Cable Socket Strip
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Samtec ZF1-30-01-TM-WT herunter.
Samtec
Datasheet1 SeiteVor 8 Jahren
Technical Drawing4 SeitenVor 9 Jahren
Electro Sonic
Sager Electronics
_legacy Avnet
Arrow Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-18.93%
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
22,097
Authorized Distributors
6
Number of Circuits
Current Rating
Cable Length
Verwandte Teile
TE Connectivity487951-6
Conn FPC Connector SKT 6 POS 1mm Solder RA SMD Reel
Conn FPC Connector SKT 40 POS 1mm Solder ST SMD Embossed T/R
Conn FFC/FPC Connector SKT 50 POS 0.5mm Solder ST SMD Easy-On T/R
FFC/FPC Connector Socket 30 Position 0.5 mm Solder Straight Surface Mount Emboss T/R
TE Connectivity2-487951-0
Conn FPC Connector SKT 20 POS 1mm Solder RA SMD Reel
4 Position FPC Connector Contacts, Top 0.039 in Surface Mount, Right Angle
Beschreibungen
Beschreibungen von Samtec ZF1-30-01-TM-WT, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Connector FFC/FPC Connector SKT 30 POS 1mm Solder RA SMD