Samtec FFSD-12-D-02.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 24 Positions, 2 ", 51 mm, 1.27 mm"
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Samtec FFSD-12-D-02.00-01-N herunter.
Samtec
Datasheet1 SeiteVor 8 Jahren
Newark
Electro Sonic
TME
Farnell
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-9.71%
Verwandte Teile
Cable Assembly Flat 0.203m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Beschreibungen
Beschreibungen von Samtec FFSD-12-D-02.00-01-N, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly, Idc, 24 Conductor, 2", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:24Positions; Cable Length - Imperial:2"; Cable Length - Metric:51Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-12-D-02.00-01-N