Samsung Electro-Mechanics CL05B331JB5NNNC
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, +-15% TC, 330pF, Surface Mount, 0402 inch
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet1 SeiteVor 6 Jahren
Samsung SCT
Arrow Electronics
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Verwandte Teile
50V 330pF X7R ±5% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
0402 330 pF 50 V ±10% Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
50V 330pF X7R ±10% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
TAIYO YUDENUMK105B7331KV-F
Multilayer Ceramic Capacitors (High dielectric type), 50V, 330 pF, ± 10 %, 0402, X7R, RoHS
Beschreibungen
Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 330pF 50V X7R 5% SMD 0402 125°C Paper T/R
General, Standard, Normal, 125℃, 0402, RoHS