Samsung Electro-Mechanics RU3216FR010CS
500mW Thick Film Resistors 卤1% 卤500ppm/鈩 10m惟 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet7 SeitenVor 7 Jahren
Samsung SCT
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-08-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Verwandte Teile
PanasonicERJ8CWFR010V
Res Thick Film 1206 0.01 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL1206FR-070R01L
Res Thick Film 1206 0.01 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±1500ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupPE1206FRF070R01L
Res Metal Film 1206 0.01 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupPE1206FRM070R01L
250mW Thin Film Resistor ±75ppm/℃ ±1% 10mΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ8CWJR010V
Res Thick Film 1206 0.01 Ohm 5% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL1206JR-070R01L
Res Thick Film 1206 0.01 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±1500ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Beschreibungen
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.01ohm, 1% +/-Tol, 500ppm/Cel, Surface Mount, 1206
0.01Ω, ±1 %, Chip Resistor, 1/2W(0.5W), 1206/3216 (inch/mm), RoHS
Samsung SCT
RESISTOR, 1206, 10MOHM, 0.5W, 1/2W, 500PPM, 1%