Panasonic JTV1AG-PA-12V
Relays 12VDC 144Ohm 30A SPST-NO (31.9x26.9x20.2)mm THT General Purpose Relay
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic JTV1AG-PA-12V herunter.
IHS
Datasheet5 SeitenVor 9 Jahren
Panasonic
JRH Electronics
Electro Sonic
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-0.03%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-03-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-09-28
LTD Date2021-09-30
Verwandte Teile
PanasonicJTV1AS-PA-12V
Surge withstand voltage: 6kV 1a/1c 30A power relays | RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V
Power/Signal Relay, 1 Form A, SPST, Latched, 14.4VDC (Coil), DC Input, Random, AC Output
TE Connectivity1-1393210-3
Electromechanical Relay 12VDC 144Ohm 30A SPST-NO (32.51x27.43x20.4)mm THT Industrial Relay
TE Connectivity / AMP4-1393210-3
Power Relay SPST-NO 277VAC 12VDC PC Pin Through Hole Box/Tray
TE Connectivity6-1419102-0
Relay; E-Mech; Power; SPST-NO; 30A; Ctrl-V 12DC; Vol-Rtg 240AC; Flange Mnt
Power Relay SPST-NO 277VAC 12VDC PC Pins/Quick Connect Through Hole Carton
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic JTV1AG-PA-12V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
JTV Relay (6kv type PCB Dust-cover)
Power Relay SPST 20A 12V Solder Through Hole Carton
General Purpose Relays 1 FORM A 12V Relay 6kv Type