Panasonic EXB-18V510JX
Res Thick Film Array 51 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C ISOL Molded 8-Pin 0502(4 X 0201) Flat SMD T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic EXB-18V510JX herunter.
IHS
Datasheet8 SeitenVor 5 Jahren
Panasonic
Master Electronics
Electro Sonic
_legacy Avnet
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2008-06-25
Verwandte Teile
Res Thick Film Array 51 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 8-Pin 2012(4 X 1206) Convex SMD Automotive T/R
CTS Components746X101560JP
Res Thick Film Array 56 Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C BUS Molded 10-Pin 1206 Convex SMD
Res Thick Film Array 56 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206 Concave SMD Paper T/R
PanasonicEXB-S8V560J
Res Thick Film Array 56 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Molded 8-Pin 2008(4 X 0805) Concave SMD T/R
PanasonicEXB-S8V470J
Resistor Array, Chip, 4 Elements Rohs Compliant: Yes |Panasonic EXB-S8V470J
Yageo GroupYC164-FR-0751RL
YC124 Series 4 Elements 51 O ±1 % 0.063 W 50 V 0603 x 4 Chip Resistor Network
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic EXB-18V510JX, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Resistor Array Chip, 0302, 4 Elements Rohs Compliant: Yes |Panasonic EXB18V510JX
Resistor Networks & Arrays Resistor Array Chip 0502 4 Elements
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 51ohm, 12.5V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0502