Panasonic ERJ-PA3F2553V
Res Anti-Surge Thick Film 0603 255k Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic ERJ-PA3F2553V herunter.
Panasonic
Datasheet8 SeitenVor 11 Jahren
Farnell
element14 APAC
Burklin Elektronik
Verwandte Teile
TE Connectivity / AMP4-2176177-0
Res High Power Thick Film 0603 270k Ohm 5% 1/5W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
PanasonicERJPA3F2403V
Res Thick Film 0603 240K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-PA3F2323V
Res Anti-Surge Thick Film 0603 232k Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.2W, 240000ohm, 150V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
PanasonicERJ-P03F2493V
Res Thick Film 0603 249K Ohm 1% 0.2W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic ERJ-PA3F2553V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Avnet Japan
Anti-Surge High Power Thick Film Chip Resistor, 255000 ½, 1 %, 0.25 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 255000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 New Anti-Surge Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJPA3F2553V
0603 NEW ANTI-SURGE RESISTOR / 0603 NEW ANTI-SURGE RESISTOR 1% 255KOHM
SMD Thick Film 0603 0,25W 1% 255K