Panasonic ERJ-12ZYJ1R5U
Res Thick Film 2010 1.5 Ohm 5% 3/4W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic ERJ-12ZYJ1R5U herunter.
Panasonic
Datasheet0 SeitenVor 0 Jahren
Newark
Farnell
Future Electronics
Master Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+1.20%
Verwandte Teile
Yageo GroupRC2010JK-071R5L
750mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 1.5Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 2010 1.5 Ohm 5% 1/2W 150ppm/°C to 850ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
Yageo GroupRC2010FK-071R5L
Res Thick Film 2010 1.5 Ohm 1% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
Res Thick Film 2010 1.5 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2010 1.5 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2010 1.6 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic ERJ-12ZYJ1R5U, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Avnet Japan
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 1.5 Ω, 0.75 W, ±5 %, ERJ12ZYJ1R5U
ERJ Series 2010 1.5 Ohm 0.75 W ±5 % -100/+600 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resisto
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1.5ohm, 200V, 5% +/-Tol, -100,600ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 1.5 Ohm, 750 Mw, - 5%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ12ZYJ1R5U
Panasonic ERJ12ZYJ1R5U - General Purpose Chip Resistors
RES, 1R5, 5%, 0.75W, 2010, THICK FILM; Resistor Case Style: 2010 [5025 Metric]; Resistance: 1.5ohm; Product Range: ERJ12Z Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance Tol