Panasonic ERA-3AED1582V
0603 Thin Film Chip Resistor / 0603 SMD Resistor, 0.5%, 25PPM, 15, 800 Ohm
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic ERA-3AED1582V herunter.
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-03-24
Verwandte Teile
Yageo GroupRT0603DRD0715K8L
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.5% ±25ppm/℃ 15.8kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603DRD0715K4L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 15400ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRT0603DRD0716K2L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 16200ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERJ-PB3D1582V
Res Thick Film 0603 15.8K Ohm 0.5% 0.2W(1/5W) ±50ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0603 15K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ3RBD1602V
Res Thick Film 0603 16K Ohm 0.5% 0.063W ±50ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic ERA-3AED1582V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 15800ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.1W, 15800½, 0.5%, 0603, RoHS
Panasonic SCT
Panasonic ERA3AED1582V - High Precision Chip Resistors
Res, Metal Film (Thin Film), 15.8Kohm, 0.5%, 0.1W; Resistance:15.8Kohm; Resistance Tolerance:± 0.5%; Power Rating:100Mw; Resistor Case/Package:0603 [1608 Metric]; Resistor Technology:Metal Film (Thin Film); Product Range:Era Seriesrohs Compliant: Yes |Panasonic ERA-3AED1582V.