Orion OA254AP-22-1TB
254 mm x 254 mm x 89 mm Tube Axial Fan 230 VAC Ball Bearing 547CFM 55dBA Terminals
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Orion OA254AP-22-1TB herunter.
Future Electronics
Datasheet1 SeiteVor 15 Jahren
Datasheet1 SeiteVor 0 Jahren
IHS
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-19.68%
Introduction Date2018-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 80V to 130V 460CFM/547CFM 52dB/55dB 254 X 89mm High Speed
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 550CFM 55dB 254 X 89mm High Speed
Beschreibungen
Beschreibungen von Orion OA254AP-22-1TB, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Orion Fans OA254AP-22-1TB AC Fan, 230V/33W, 547CFM, 254x89mm, OA254AP Series
Axial Fan, Ball, 547Cfm, 55Db, 33W, 230V; Nominal Rated Voltage Ac:230V; Fan Frame Type:Circular; Fan Frame Size:254Mm; External Depth:89Mm; Bearing Type:Ball Bearing; Air Flow - Cfm:547Cfm; Noise Rating:55Dba; Power Rating:33W Rohs Compliant: Yes |Orion Fans OA254AP-22-1TB