Orion OA254AP-11-1TB
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 80V to 130V 460CFM/547CFM 52dB/55dB 254 X 89mm High Speed
Production
HerstellerseiteDatenblatt
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Orion OA254AP-11-1TB herunter.
Future Electronics
Datasheet1 SeiteVor 15 Jahren
Datasheet1 SeiteVor 0 Jahren
Orion
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
Mouser
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+48.34%
Lieferkette
Country of OriginTAIWAN
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8414.59.6590
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
254 mm x 254 mm x 89 mm Tube Axial Fan 230 VAC Ball Bearing 547CFM 55dBA Terminals
AC Fan Axial Ball Bearing 230V 160V to 260V 460CFM/547CFM 52dB/55dB 254 X 89mm High Speed
Beschreibungen
Beschreibungen von Orion OA254AP-11-1TB, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
254 mm x 254 mm x 89 mm Tube Axial Fan 115 VAC Ball Bearing 547CFM 55dBA Terminals
Orion Fans OA254AP-11-1TB AC Fan, 115V/33W, 547CFM, 254x89mm, OA254AP Series
Axial Fan, Ball, 547Cfm, 55Db, 33W, 115V; Nominal Rated Voltage Ac:115V; Fan Frame Type:Circular; Fan Frame Size:254Mm; External Depth:89Mm; Bearing Type:Ball Bearing; Air Flow - Cfm:547Cfm; Noise Rating:55Dba; Power Rating:33W Rohs Compliant: Yes |Orion Fans OA254AP-11-1TB