Omron A165LTWM12D2
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM RND 12V WHT IP65 LED Illum
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Omron A165LTWM12D2 herunter.
Electro Sonic
Datasheet28 SeitenVor 11 Jahren
DigiKey
Lieferkette
Introduction Date2007-05-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Verwandte Teile
Switch, Pushbutton,DPDT, (On) Off,5A 125VAC,24V LED,Rectangular guard,White
Switch; Pushbutton; Illuminated; LED; 24V; Round Extended; White; Momentary
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM SQ 24V WHT IP40 Lamp Illum
Beschreibungen
Beschreibungen von Omron A165LTWM12D2, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V
Switch Push Button N.O./N.C. DPDT Round Button 5A 250VAC 30VDC Momentary Contact Panel Mount Solder
PUSHBUTTON, ILLUMINATED, A16 SERIES, RND WHT 12VDC LED DPDT
Il Pb Rnd Wht 12Vdc Led Dpdt |Omron Industrial Automation A165LTWM12D2