Nichicon UWF1C330MCL1GB
33uF 16V 57.5mA@120Hz 卤20% SMD, D6.3xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Nichicon UWF1C330MCL1GB herunter.
Nichicon SCT
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-100%
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2004-09-15
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-06-30
LTD Date2026-06-30
Verwandte Teile
United Chemi-ConEMVY160ADA330MF55G
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, 2826
Wurth Elektronik865090343004
WCAP-ASLU Aluminum Electrolytic Capacitors
PanasonicEEE-HA1C330WR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 16V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicEEE-1CA330WR
Panasonic EEE1CA330WR - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
PanasonicEEE-1CA330WAR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 16V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
United Chemi-ConEMVE160ADA330MF55G
Cap Aluminum Lytic 33uF 16V 20%( 6.3 X 5.2mm) SMD 45mA 1000h 105C Automotive T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Nichicon UWF1C330MCL1GB, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Surface Mount, 2626
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16volts 33uF 105c 6.3X5.4
Low Impedance Chip Type, 33 μ F, 16 V, -55°C to 105°C, RoHS
Nichicon SCT
Radial Can - SMD UWF 16V 33muF ±20% 0.248Dia 6.30mm