Murata LQW15AN19NG80D
General Purpose Inductor, 0.019uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Murata LQW15AN19NG80D herunter.
Ciiva
Datasheet4 SeitenVor 5 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 5 Jahren
Datasheet4 SeitenVor 6 Jahren
Datasheet3 SeitenVor 6 Jahren
Geoflip
Farnell
Stock
1
Authorized Distributors
3
Inductance
19 nH
19 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
920 mA
920 mA
DC Resistance (DCR)
156 mΩ
156 mΩ
Q Factor
30
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Verwandte Teile
Wirewound Inductor, 18 nH, 0.13 ohm, 5.2 GHz, 1.05 A, 0402 [1005 Metric], LQW15AN_80 Series
General Purpose Inductor, 0.02uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Wirewound 20nH 2% 100MHz 40Q-Factor 550mA 160mOhm DCR 0603 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.019uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.018uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Wirewound 0.018uH 2% 250MHz 37Q-FactorCeramic 0.55A 0.15Ohm DCR 0603 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Murata LQW15AN19NG80D, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.019uH 2% 100MHz 30Q-Factor Non Magnetic 0.92A 0.156Ohm DCR 0402 T/R
FIXED IND 19NH 920MA 0.156OHM SM
INDUCTOR, 19NH, 5GHZ, 0.92A, 0402;