Murata LQP03TNR11H02D
General Purpose Inductor, 0.11uH, 3%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0603/0201
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Murata LQP03TNR11H02D herunter.
Ciiva
Datasheet3 SeitenVor 5 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 6 Jahren
Farnell
3-Monats-Trend:
-0.09%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
EE Concierge
Alternative Teile
Dieser Teil
Stock
44,520
Authorized Distributors
5
Inductance
110 nH
110 nH
Tolerance
3 %
3 %
Current Rating
80 mA
80 mA
DC Resistance (DCR)
12 Ω
12 Ω
Q Factor
8
Test Frequency
300 MHz
300 MHz
Introduction Date2013-12-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Verwandte Teile
General Purpose Inductor, 0.12uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
General Purpose Inductor, 0.1uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Inductor, Aec-Q200, 110Nh, 700Mhz, 0402 Rohs Compliant: Yes |Tdk MLG1005SR11HTD25
Inductor High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 0.1uH 3% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 0.2A 2Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.12uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Beschreibungen
Beschreibungen von Murata LQP03TNR11H02D, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
300MHz 800MHz 80mA 8@300MHz 110nH 12¦¸ ¡À3% 0201 600¦Ìm*300¦Ìm*330¦Ìm
Ind Chip Film 0.11uH 3% 0201 Paper T/R
LQP03 0201 (0603Metric) 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 110nH
INDUCTOR, 110NH, 800MHZ, 0.08A, 0201;
FIXED IND 110NH 80MA 12 OHM SMD
0201 (0603) 110NH 3% 80MA 12OHM