Microchip DSC1101DI1-125.0000T
Oscillator MEMS 125MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Microchip DSC1101DI1-125.0000T herunter.
3-Monats-Trend:
-15.02%
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
33,313
Authorized Distributors
5
Frequency
Frequency Stability
Max Supply Current
Operating Supply Voltage
Mount
Lieferkette
Projected EOL Date2044-01-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 2 days ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Microchip DSC1101DI1-125.0000T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
MEMS OSC, LVCMOS, 125MHz, 50PPM, 2.5-3.3V, -40 to 85C, 2.5 x 2.0mm
Low-Jitter Precision CMOS Oscillator 125MHz ±50ppm 2.25V to 3.6V 6-Pin VDFN T/R