Littelfuse 15KPA70A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Littelfuse 15KPA70A herunter.
Farnell
Datasheet6 SeitenVor 5 Jahren
Datasheet5 SeitenVor 14 Jahren
Datasheet5 SeitenVor 16 Jahren
Datasheet5 SeitenVor 17 Jahren
TME
Burklin Elektronik
Future Electronics
3-Monats-Trend:
-47.12%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2000-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Littelfuse15KPA85A
Littelfuse15KPA78A
Littelfuse15KPA90A
BournsSMAJ7.0A
DO-214AC SMA SMAJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 86V 33.3A 400W -55C~150C TJ
BournsSMBJ9.0A
DO-214AA SMB SMBJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 100V 39A 600W -55C~150C TJ
BournsSMAJ78A
Trans Voltage Suppressor Diode, 400W, 78V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AC
Beschreibungen
Beschreibungen von Littelfuse 15KPA70A, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Littelfuse SCT
15KPA Series 70 V 1.5 kW Uni-Directional Transient Voltage Suppressor Diode
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 70V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
TVS Diode Single Uni-Dir 70V 15KW 2-PinCase P-600 Ammo
15kW 132.9A 2¦ÌA 113.6V 78.2V 70V 85.6V Unidirectional Axial TVS ROHS
TVS DIODE, UNIDIR, 70V, 15KW, P600; Product Range:15KPA series; TVS Polarity:Unidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:70V; Clamping Voltage Vc Max:113.6V; Diode Case Style:P600; No. of Pins:2Pins; Breakdown Voltage Min:78.2V; RoHS Compliant: Yes