Littelfuse 15KPA45A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Littelfuse 15KPA45A herunter.
Newark
Datasheet6 SeitenVor 5 Jahren
Datasheet5 SeitenVor 14 Jahren
Datasheet5 SeitenVor 16 Jahren
Datasheet5 SeitenVor 17 Jahren
Future Electronics
3-Monats-Trend:
-32.64%
Littelfuse15KPA51A
TVS DIODE 51VWM 82.9VC AXIAL / TVS Diode Single Uni-Dir 51V 15KW 2-Pin Case P-600 T/R
Littelfuse15KPA51A-B
Tvs Axial Lead High Power - Bulk/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 15KPA51A-B
Littelfuse15KPA48A
BournsSMAJ48A
DO-214AC SMA SMAJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 58.9V 5muA 400W -55C~150C TJ
BournsSMBJ48A
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 48V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
BournsSMBJ40A
TVS Diode, SMBJ, Unidirectional, 40 V, 64.5 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
Beschreibungen
Beschreibungen von Littelfuse 15KPA45A, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Littelfuse SCT
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 45V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
15kW 207.4A 2¦ÌA 72.8V 50.3V 45V 55V Unidirectional Axial TVS ROHS
Tvs Diode; Breakdown Voltage Range:50.3V To 55V; Clamping Voltage Vc Max:72.8V; Diode Case Style:Axial Leaded; No. Of Pins:2; Peak Pulse Current Ippm:207.4A; Power Dissipation Pd:8W; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:45V Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 15KPA45A