Lattice Semiconductor LFE2-12SE-5TN144C
ECP2 LFE2-12 144-LQFP Matte Tin (Sn) field programmable gate array 1.6mm 1.2V 320MHz 0.358ns
Future Electronics
SHENGYU ELECTRONICS
Mouser
Verwandte Teile
Lattice SemiconductorLFE2-12E-6TN144I
FPGA LatticeECP2 Family 12000 Cells 90nm Technology 1.2V 144-Pin TQFP
Lattice SemiconductorLFE2-12E-5TN144I