Lattice Semiconductor LFE2-12SE-5QN208C
ECP2 LFE2-12 208-BFQFP Matte Tin (Sn) field programmable gate array 4.1mm 1.2V 320MHz 0.358ns
Datasheet390 SeitenVor 4 Jahren
Augswan
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-99.43%
Verwandte Teile
Lattice SemiconductorLFE2-12E-6QN208I
FPGA LatticeECP2 Family 12000 Cells 90nm Technology 1.2V 208-Pin PQFP Tray