Kycon KUSBEX-ASFS1N-B30
30V(AC) Usb-a (usb Type-a) Usb 2.0 1 4 , 14.1MM
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Kycon KUSBEX-ASFS1N-B30 herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 11 Jahren
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+23.13%
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
3,322
Authorized Distributors
4
Connector Type
Receptacle
Receptacle, USB
Receptacle, USB
Gender
Female
Female
Number of Ports
1
Number of Contacts
4
Termination
Through Hole
Through Hole
Orientation
Current Rating
1 A
1 A
1 A
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Verwandte Teile
USB Connectors A TYPE RECEPTACLE WH ITE 30u GOLD
USB Connectors B TYPE RECEPTACLE WH ITE 30u GOLD
AmphenolUE27BC54100
USB Connector, 4 Contact(s), Female, Right Angle, Solder Terminal, Locking, Receptacle
KUSBVX - Kycon USB Type A Vertical Top Entry Socket
USB Connector, USB Type A, USB 2.0, Receptacle, 4 Ways, Through Hole Mount, Right Angle
Beschreibungen
Beschreibungen von Kycon KUSBEX-ASFS1N-B30, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
USB Type A Receptacle, FULL Shield BLK 30u
USB Connectors SMT USB B-TYPE RWI 3 0U T&R
CONN RCPT USB2.0 TYPEA 4POS VERT