KOA Speer RN73H1JTTD10R0F25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 10ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für KOA Speer RN73H1JTTD10R0F25 herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 3 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-0.22%
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
13,621
Authorized Distributors
1
Resistance
10 Ω
10 Ω
Case/Package
0603
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-02-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von KOA Speer RN73H1JTTD10R0F25, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RES 10 OHM 1% 1/10W 0603
Thin Film Resistors - SMD
MFC 0603 1% PPM25 10R