KOA Speer RN731JTTD4702B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 47000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Preis und Lagerbestand
DistributorSKUMinPkg
TTI EuropeRN731JTTD4702B2505KTape & Reel
14h
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTDRN731JTTD4702B25Kontakt
>1wk
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für KOA Speer RN731JTTD4702B25 herunter.
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
Fußabdruck
Herunterladen
Resistance
47 kΩ
47 kΩ
47 kΩ
Tolerance
0.1 %
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
25 ppm/°C
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-09-30
LTD Date2022-09-30
Verwandte Teile
TE ConnectivityCPF0603B47KE1
Res Thin Film 0603 47K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Medical
TE ConnectivityCPF0603B47KE
TE ConnectivityCPF-A-0603B47KE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 47000ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Beschreibungen
Beschreibungen von KOA Speer RN731JTTD4702B25, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
SMD Resistor Temperature range: -55 ... 125 °C Construction form: 0603 Resistor type: Thin Film Power Rating: 63 mW Rated voltage: 50 V Resistance: 47 kOhm
RES 47K OHM 0.1% 1/16W 0603
47K OHM .1W .1% 25PPM