KOA Speer RN731JTTD1783B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 178000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für KOA Speer RN731JTTD1783B25 herunter.
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
0
Resistance
178 kΩ
178 kΩ
178 kΩ
Case/Package
0603
Tolerance
0.1 %
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
100 mW
100 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
25 ppm/°C
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-03-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
TE Connectivity / AMP5-1879225-9
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 178000ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERA-3AEB1783V
Res Thin Film 0603 178K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD07178KL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 178kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity / AMP1-2176090-4
166.667mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 178kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAT0603BRD07178KL
Beschreibungen
Beschreibungen von KOA Speer RN731JTTD1783B25, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Thin Film Resistors - SMD 178kOhm,0603,0.1%,25ppm,63mW,50V
RES 178K OHM 0.1% 1/16W 0603
178K OHM .1W .1% 25PPM