KOA Speer RK73H1JTTDD1003F
Resistor Thick Film 0603 100k Ohm 1% 1/10 Watt ±100ppm °C Surface Mount Paper Tape and Reel
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für KOA Speer RK73H1JTTDD1003F herunter.
Upverter
Technical Drawing4 SeitenVor 6 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 6 Jahren
IHS
Verical
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-49.25%
SymbolFußabdruck
SnapEDA
Fußabdruck
Herunterladen
Authorized Distributors
6
Resistance
100 kΩ
100 kΩ
100 kΩ
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2003-09-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Yageo GroupRC0603FR-07100KL
Yageo RC0603FR-07100KL resistor 100k ohm 0603 1% thick film surface mount
TE ConnectivityCRG0603F100K
Res Thick Film 0603 100K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0603FR-10100KL
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 100000ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Res Thick Film 0603 100K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von KOA Speer RK73H1JTTDD1003F, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res Thick Film 0603 100K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 100000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Thick Film Resistors - SMD 1/10W 100K OHM 1%
FIXED RESISTOR Chip Resistor 1% 100ppm/C 100kOhm 100mW