KOA Speer CN1J4KTTD100J
Res Thick Film Array 10 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
DistributorSKUMinPkg
Axis Part LimitedCN1J4KTTD100J84020
2d
QuestCN1J4KTTD100J0
18h
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für KOA Speer CN1J4KTTD100J herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 8 Jahren
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
840
Authorized Distributors
0
Resistance
10 Ω
10 Ω
10 Ω
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0612
Number of Resistors
4
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Per Element
62.5 mW
62.5 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2003-10-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2020-09-24
LTD Date2022-03-31
Verwandte Teile
PanasonicEXB-N8V100JX
Res Thick Film Array 10 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD Punched Carrier T/R
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount
Res Array 10 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von KOA Speer CN1J4KTTD100J, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
4 ±5% 10Ω 62.5mW ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 10ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
10¦¸ ¡À5% ¡À200ppm/¡æ 63mW 1206 3.2mm*1.6mm*500¦Ìm